KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12779010

nr 1277 9010

Emile Breysse

(1880-1965), Frankrike

Oljemålning, Motiv från Normandie. Signerad. Olja på pannå, 50x67 cm

Emile Breysse, fransk bildkonstnär född 1880, död 1965.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 september 2019
kl 18:28:33

24/9 07:31:15 1      100 kr
30/9 15:05:29 2      Vinnande bud

Emile Breysse

Läs mer om Emile Breysse